עקרונותינו

מתן שירותי משפט לטובתו ולצרכיו של הלקוח
מתוך ראיית עולם ברורה וערכית

 

עשרת הדיברות שלנו

♠ 
המשרד נותן שרות יעיל ואמין ללקוחותיו בתחומי פעילותו.
♠ 
המשרד ייקח עניין לטיפולו רק כשיהיה ללקוח יתרון ותועלת משמעותית מהטיפול באופן שיעלה בצורה ניכרת על עלות הטיפול.
♠ 
המשרד שם נר לרגליו את עיקרון העל, שיש להשיג את התוצאה הטובה ביותר בעבור הלקוח ולא יסור מעיקרון על זה לא באופן של הפחתת העלויות עבור הלקוח ולא בכל אופן אחר.
♠ 
המשרד יעשה כל שלאל ידו על מנת לפקוח את עיניו של הלקוח לסיכויים ולסיכונים האמתיים, שניצבים בפניו.
♠ המשרד יעמיד את הלקוח בפני האמת, שמולה הוא ניצב. במקרים קיצוניים כשהלקוח יבחר שלא להתמודד עם העובדות והנתונים האמתיים שבפניו, ישלח המשרד את הלקוח לדרכו.
♠ 
המשרד דבק בעקרונותיו, לאורך כל שנות פעילותו שהתוצאה הטובה ביותר בעבור הלקוח תושג תמיד בדרכי יושר, תחבולות החורגות מההגינות מהעיקרון ה- fair play יכול ויביאו ליתרון קל במערכה אך סופן להוביל מפלה באינטרס הגלובלי של הלקוח.
♠ 
לנגד עינינו: אדם מן היישוב בעל הגיון בריא, רצון לשגשוג, ועצמה כלכלית, בריאות אישית של גוף ונפש ופתרון בעיות.
♠ 
בעל המשרד אינו בן למשפחת עורכי דין והנו בן ונכד של בוני הארץ, טובי ספורטאיה, והאמיצים שבמגניה, כנצר למשפחה שהינה מלח הארץ, מנהל המשרד את מערכותיו, כמיטב יכולתו על פי כללי המשחק ב"ליגה האנגלית" חזק, מתוכנן, יצירתי וחכם ואינו סומך לעולם על הסיסמא העקרה של "יהיה בסדר".
♠ 
בשל אופיו של המשרד ובעליו, יש למשרד אין סוף ערוצי הדברות והתייעצות עם קולגות משפטיות, באופן שהלקוח זוכה לטיפול משפטי, המכיל בתוכו את הידע והניסיון האדיר ורב השנים של בעל המשרד ושל כל אותו מרקם אנושי רב פעלים עמו מקיים המשרד יחסי רעות, שיתוף וגומלין מזה שנים רבות.
♠ 
המשרד מגביל את תחומי פעילותו, לתחומי המשפט שבהם יש למשרד יתרונות ללקוח. באם מתבקש המשרד לתת שרות בתחומים בהם אין למשרד יתרון יחסי בלעדי, ייקח המשרד את הטיפול בעניין אך ורק תוך קיום שת"פ עם משרד מוביל באותו תחום או יסרב לקחת הטיפול וימליץ ללקוח ללא כל תמורה על משרד אחר שממנו יפיק הלקוח את מרב התועלת.

 

דיני תעבורה

המשרד נבדק ודורג כמוביל בישראל בתחום דיני התעבורה

דירוג עורכי הדין המובילים בישראל

חפשו אותנו בפייסבוק

ג'רוזלם פוסט בדק ומצא ארגמן עורכי דין המשרד המוביל בתחום דיני התעבורה בישראל

פסקי דין מובילים

נווט אלינו בוייז

במה ניתן לעזור? נחזור אליכם